Fotografia produktowa to wysoce wyspecjalizowana gałąź fotografii, która koncentruje się na tworzeniu profesjonalnych zdjęć produktów, które są używane do celów marketingowych, reklamowych i sprzedażowych. Jej głównym celem jest przedstawienie produktów w prawdziwy, a jednocześnie atrakcyjny sposób – tak aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić do zakupu; jest powszechnie stosowana w e-commerce, reklamie, katalogach produktów, broszurach, plakatach i innych materiałach marketingowych.
Ten rodzaj fotografii jest niezwykle istotny dla biznesów online, ponieważ pomaga zbudować zaufanie klientów do produktów, które oferują, oraz zwiększa szanse na sprzedaż, poprzez prezentację produktów w atrakcyjny i profesjonalny sposób.

BIŻUTERIA

10 zł – obróbka nadesłanych zdjęć w formacie RAW lub TIF
12 zł – zdjęcie na jednolitym tle, format jpg
15 zł – zdjęcie szparowane, bez tła, format png
18 zł – kompozycja, stylizowane, format jpg

NIERUCHOMOŚCI

50 zł – stała opłata od jednego miejsca, adresu
150 zł – pakiet składający się z 10-15 zdjęć
10 zł – każde następne zdjęcie

RÓŻNE

10 zł – obróbka nadesłanych zdjęć w formacie RAW lub TIF
12 zł – zdjęcie na jednolitym tle, format jpg
18 zł – zdjęcie szparowane, bez tła, format png
20 zł – kompozycja, stylizowane, format jpg

Cennik zawiera kwoty brutto, wyliczone orientacyjnie, w oparciu na najczęściej fotografowane przedmioty, bez głębokiego retuszu – dlatego zastrzegamy sobie możliwość indywidualnej wyceny każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z sesji próbnej (jeden przedmiot bez opłat, kontrahent pokrywa jedynie koszty przesyłki).

facebook